Изборни предмет ”Основе молекуларне вирусологије” – потписивање индекса

Поштоване колеге,

Потписивање индекса за изборни предмет ’’Основе молекуларне вирусологије’’ ће бити у четвртак 11. јануара 2024. године.

Индексе је неопходно оставити код секретара Института за микробиологију и имунологију Славице Марјановић (главна зграда Института, канцеларија у приземљу) у понедељак (8. јануар), уторак (9. јануар) или среду (10. јануара) од 9 до 13 часова. Накнадни пријем индекса неће бити могућ.

Индекси ће у међувремену бити потписани и сви ће бити доступни за преузимање у четвртак, 11. јануара од 9 до 13 часова, исто у канцеларији секретара Иснтитута.

За све студенте који још увек нису довршили обавезе на изборном предмету, курс и завршни тест су отворени до 9. јануара 2024. године у 23:59 часова. Након овог термина, колеге које и даље нису завршиле наставне обавезе неће добити потпис и морају да напишу молбу Шефу катедре проф. др Наташи Опавски.

Колеге које до сада нису довршиле обавезе на изборном предмету су:

• Julian Abaasa
  • Нина Бабац